O nás

Srdečně Vás vítáme na stránkách firmy ASP Group s.r.o.


Česká společnost ASP Group Distributing patří k největším dovozcům a distributorům čtyřkolek a příslušenství pro čtyřkolkáře a motorkáře ve střední a východní Evropě. Na trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Slovinsku jsme také oficiálním autorizovaným dovozcem a velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových výrobců doplňků a příslušenství pro čtyřkolky a motocykly, ve všech těchto zemích jsme zároveň výhradními dovozci čtyřkolek, side-by-side a UTV značek Arctic Cat, TGB, Access Motor a Linhai, a sněžných skútrů Arctic Cat.

Ochrana osobních údajů
 

Spolehliví partneři

Silnou a stabilní pozici si firma ASP Group Distributing vybudovala díky upřímnému a poctivému přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, díky profesionálním službám a důrazu na kvalitu prodávaných produktů, kterou zásadně vždy předem sami ověřujeme a testujeme. ASP Group Distributing je ryze česká společnost, která prostřednictvím svých prodejců nabízí dovážené čtyřkolky, příslušenství a náhradní díly na více jak 400 prodejních místech po celé Evropě.

Nejširší nabídka doplňků a příslušenství

U nás si vybere každý - majitelé užitkových i sportovních čtyřkolek, side-by-side a UTV, hobby jezdci i špičkoví závodníci, majitelé farem, lesů a horských hotelů, profesionální stavební i komunální firmy, strážci přírodních parků i záchranáři a hasiči. V naší nabídce na stránkách www.aspshop.cz naleznete produkty předních světových značek jako ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Fasst Racing, XRW, BigGun Exhaust, Two Brothers Racing, Houser Racing, RPM a mnoho dalších. Nabízené produkty máme přímo skladem v našem centrálním skladu v Letkově (u Plzně), a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty.

Spokojenost zákazníků

Nejvyšším cílem společnosti ASP Group Distributing je především spokojenost našich zákazníků, ale ani serióznost v obchodních vztazích s našimi obchodními partnery, trvalá garance kvality nabízených produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb u nás nejsou jen prázdné fráze. Většinu námi dovážených čtyřkolek si můžete u vybraných prodejců ještě před nákupem bezplatně sami vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách. Na Vaše přání Vám poskytneme odborné poradenství, individuálně objektivně doporučíme a následně prostřednictvím našich prodejců můžeme odborně namontovat veškeré námi nabízené doplňky a příslušenství.


Nejširší prodejní a servisní síť

Na všechny dovážené čtyřkolky, side-by-side a UTV vedeme rozsáhlý sortiment originálních značkových náhradních dílů ve velkém distribučním a skladovém centru v Letkově u Plzně, a proto Vám můžeme garantovat velmi rychlé dodání kamkoliv po celé republice. Zároveň Vám zajistíme profesionální péči o Váš stroj v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů nejen v celé České republice, ale i v regionu střední a jihovýchodní Evropy, aby Váš stroj byl po celou dobu užívání neustále dokonale připravený na všechny výzvy.


Obchodní spolupráce

Máte-li zájem stát se naším obchodním partnerem / dealerem, proveďte prosím registraci v našem B2B internetovém obchodě ASPSHOP.CZ / ASPSHOP.SK.
Poté vás bude v nejbližší době kontaktovat náš obchodní zástupce. Děkujeme za váš zájem.
 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace